APIE MUS

MES: KAS, KUR IR KAIP

Esame 1991 metais užgimę mados namai. Iš tiesų, namai, nes esame kelių kartų šeimos verslas. Mūsų naujasis vardas JURE - aliuzija į senąjį ("Klaipėdos modelių namai") vardą, šeimos kilmę ir pavardę. Bėgant laikui mūsų darbo modelis keitėsi, tačiau džiaugiamės atradę save lokalioje, sąmoningai mažoje gamyboje.

Prie tvaresnės industrijos kūrimo prisidedame naudodami nuo pasaulinių prabangių vardų produkcijos gamybos atlikusius nepanaudotus aukštos kokybės audinių likučius. Kita dalis audinių buvo sukurti bendradarbiaujant su Lietuvos tekstilės institutu ir kitais lietuviškos tekstilės gamintojais. Gaminiai sukerpami rankomis iš audinių, kurių pramoniniu būdu sukirpti dažnai net neįmanoma, yra daug rankų darbo elementų. Gamybos procesas gana lėtas - siekiant individualumo smulkiausiose detalėse. 

Gaminame itin mažus limituotus kiekius trikotažo produkcijos, didžiausią dėmesį skirdami apatiniam trikotažui. Visa mūsų produkcija gimsta čia, Lietuvoje. Nekaupiame sandėlio, o gaminame pagal poreikį. 

APATINIAI DRABUŽIAI

JURE apatinis trikotažas skirtas skirtingų amžiaus ir stiliaus kategorijų žmonėms.

JURE asortimentą papildo išskirtiniai mūsų klimato zonai itin aktualūs plonos vilnos apatiniai.

Itin svarbus patogumo aspektas. JURE apatiniai buvo labai daug testuoti su įvairaus amžiaus ir sudėjimo mūsų kraštiečių figūromis, konstrukcijos ištobulintos taip, kad didžiajai daugumai nesukeltų jokio diskomforto

Turėdami ilgametę patirtį, gerai susipažinome su mūsų klientų spintų permainų vėjais, ir žinome, kad po stiliaus kelionių, jie vis grįžta į uostą. JURE mados namų DNR įrašyta elegancijos ir patogumo dermė. Tikime, kad viename drabužyje gali tilpti abi šios sąvybės. Patys dabinamės ir kitus puošiame išskirtinės kokybės drabužiais, į kuriuos atidžiu darbu įaudžiame ir savo širdis.